Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TAMDA ÚSTÍ s.r.o. | 16 | 1 176 618 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TAMDA ÚSTÍ s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 156 193 Kč | 3 smlouvy za celkem 74 718 Kč | 2 smlouvy za celkem 157 088 Kč | 3 smlouvy za celkem 243 392 Kč | 3 smlouvy za celkem 350 228 Kč | 1 smlouva za celkem 195 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 11 | 788 478 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 193 140 Kč |
| Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace | 1 | 195 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 3 smlouvy za celkem 156 193 Kč | 1 smlouva za celkem 74 718 Kč | 2 smlouvy za celkem 157 088 Kč | 3 smlouvy za celkem 243 392 Kč | 2 smlouvy za celkem 157 088 Kč | ||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 smlouva za celkem 193 140 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory Bukov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 195 000 Kč |