Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 34,38 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Holečkova Strakonice | 15 | 1 826 741 Kč |
| Technické služby Strakonice s.r.o. | 1 | 3 620 Kč |
| CONSULEX s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AG FOODS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NoVy Vacov, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| MADETA a. s. | 1 | 0 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 15 815 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Markéta Jalovcová | 1 | 80 229 Kč |
| Tomáš Hesoun | 1 | 74 200 Kč |
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 1 | 59 835 Kč |
| Marie Dubová | 1 | 0 Kč |
| INTERGAST PRODUKT s.r.o. | 1 | 201 453 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Holečkova Strakonice | 3 smlouvy za celkem 496 584 Kč | 5 smluv za celkem 417 180 Kč | 2 smlouvy za celkem 432 033 Kč | 2 smlouvy za celkem 109 724 Kč | 3 smlouvy za celkem 371 220 Kč | ||||||
| Technické služby Strakonice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 620 Kč | ||||||||||
| CONSULEX s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| AG FOODS Group a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| NoVy Vacov, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MADETA a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 15 815 Kč | ||||||||||
| O2 Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Markéta Jalovcová | 1 smlouva za celkem 80 229 Kč | ||||||||||
| Tomáš Hesoun | 1 smlouva za celkem 74 200 Kč | ||||||||||
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 59 835 Kč | ||||||||||
| Marie Dubová | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| INTERGAST PRODUKT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 201 453 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 4 | 1 149 984 Kč |
| Mateřská škola Holečkova Strakonice | 18 | 0 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 304 724 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 30 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Holečkova Strakonice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 2 smlouvy za celkem 496 584 Kč | 1 smlouva za celkem 312 180 Kč | 1 smlouva za celkem 341 220 Kč | ||||||||
| Mateřská škola Holečkova Strakonice | 9 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| Město Strakonice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 3 smlouvy za celkem 105 000 Kč | 1 smlouva za celkem 90 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 109 724 Kč | ||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 smlouva za celkem 30 000 Kč |