Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 44 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 34,09 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Spojařů Strakonice | 18 | 1 913 138 Kč |
| Technické služby Strakonice s.r.o. | 1 | 4 054 Kč |
| Jednota, spotřební družstvo ve Volyni | 1 | 0 Kč |
| CONSULEX s.r.o. | 1 | 1 100 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| NoVy Vacov, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| MADETA a. s. | 1 | 0 Kč |
| Jan Chadim | 3 | 102 300 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 3 | 61 908 Kč |
| VAREPO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ondrej Schmidt | 1 | 0 Kč |
| Jihočeská zelenina trade s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DEPLETJEN s.r.o. | 3 | 178 342 Kč |
| Správa MŠ software, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| FLORA SERVIS GROUP s.r.o. | 1 | 85 668 Kč |
| Naše MŠ software, s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Miloš Hůda | 5 | 140 870 Kč |
| Lefay s.r.o. | 1 | 60 270 Kč |
| Dvoutakt s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Havel | 1 | 32 400 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Spojařů Strakonice | 12 smluv za celkem 501 738 Kč | 2 smlouvy za celkem 312 180 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 312 180 Kč | 2 smlouvy za celkem 424 040 Kč | ||||||
| Technické služby Strakonice s.r.o. | 1 smlouva za celkem 4 054 Kč | ||||||||||
| Jednota, spotřební družstvo ve Volyni | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CONSULEX s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 100 Kč | ||||||||||
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| NoVy Vacov, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Teplárna Strakonice, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| MADETA a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jan Chadim | 2 smlouvy za celkem 61 600 Kč | 1 smlouva za celkem 40 700 Kč | |||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 14 726 Kč | 2 smlouvy za celkem 47 183 Kč | |||||||||
| VAREPO s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ondrej Schmidt | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jihočeská zelenina trade s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| DEPLETJEN s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 128 357 Kč | 1 smlouva za celkem 49 985 Kč | |||||||||
| Správa MŠ software, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| O2 Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| FLORA SERVIS GROUP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 85 668 Kč | ||||||||||
| Naše MŠ software, s. r. o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Miloš Hůda | 5 smluv za celkem 140 870 Kč | ||||||||||
| Lefay s.r.o. | 1 smlouva za celkem 60 270 Kč | ||||||||||
| Dvoutakt s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jan Havel | 1 smlouva za celkem 32 400 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 6 | 1 875 984 Kč |
| Mateřská škola Spojařů Strakonice | 35 | 0 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 32 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola Spojařů Strakonice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 2 smlouvy za celkem 496 584 Kč | 1 smlouva za celkem 312 180 Kč | 1 smlouva za celkem 363 000 Kč | 1 smlouva za celkem 312 180 Kč | 1 smlouva za celkem 392 040 Kč | ||||||
| Mateřská škola Spojařů Strakonice | 9 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||
| Město Strakonice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 smlouva za celkem 32 000 Kč |