Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 40 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pavel Babinec | 40 | 2 663 029 Kč |
| Správa nemovitostí Rožnov s.r.o. | 23 | 2 197 243 Kč |
| Správa nemovitostí BESKYD s.r.o. | 1 | 83 950 Kč |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 14 | 208 161 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Pavel Babinec | 2 smlouvy za celkem 181 355 Kč | 2 smlouvy za celkem 159 300 Kč | 8 smluv za celkem 709 550 Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 280 941 Kč | 13 smluv za celkem 205 249 Kč | 1 smlouva za celkem 2 912 Kč | ||||
| Správa nemovitostí Rožnov s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 181 355 Kč | 1 smlouva za celkem 77 625 Kč | 7 smluv za celkem 617 550 Kč | 10 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 280 941 Kč | ||||||
| Správa nemovitostí BESKYD s.r.o. | 1 smlouva za celkem 83 950 Kč | ||||||||||
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 13 smluv za celkem 205 249 Kč | 1 smlouva za celkem 2 912 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 32 | 2 531 117 Kč |
| ISA CONSULT s.r.o. | 8 | 131 912 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Frenštát pod Radhoštěm | 2 smlouvy za celkem 181 355 Kč | 2 smlouvy za celkem 159 300 Kč | 8 smluv za celkem 709 550 Kč | 11 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 280 941 Kč | 6 smluv za celkem 76 248 Kč | |||||
| ISA CONSULT s.r.o. | 7 smluv za celkem 129 000 Kč | 1 smlouva za celkem 2 912 Kč |