Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Emil Minář | 11 | 7 252 293 Kč |
| Milan Hučko | 1 | 150 000 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Emil Minář | 2 smlouvy za celkem 254 100 Kč | 1 smlouva za celkem 529 690 Kč | 1 smlouva za celkem 352 594 Kč | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 834 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 272 250 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | |||
| Milan Hučko | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 3 | 606 694 Kč |
| Město Kraslice | 1 | 529 690 Kč |
| Město Cheb | 7 | 6 115 910 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 254 100 Kč | 1 smlouva za celkem 352 594 Kč | |||||||||
| Město Kraslice | 1 smlouva za celkem 529 690 Kč | ||||||||||
| Město Cheb | 1 smlouva za celkem 150 000 Kč | 1 smlouva za celkem 834 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 272 250 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč |