Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 28 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jindřich Kohout | 22 | 3 722 375 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jindřich Kohout | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 241 342 Kč | 1 smlouva za celkem 52 877 Kč | 3 smlouvy za celkem 685 949 Kč | 1 smlouva za celkem 68 654 Kč | 1 smlouva za celkem 130 756 Kč | 2 smlouvy za celkem 175 670 Kč | 2 smlouvy za celkem 203 716 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Krkonošského národního parku | 19 | 3 232 325 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 490 050 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Správa Krkonošského národního parku | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 241 342 Kč | 1 smlouva za celkem 52 877 Kč | 2 smlouvy za celkem 195 899 Kč | 1 smlouva za celkem 68 654 Kč | 1 smlouva za celkem 130 756 Kč | 1 smlouva za celkem 175 670 Kč | 2 smlouvy za celkem 203 716 Kč | ||
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 smlouva za celkem 490 050 Kč | ||||||||||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |