Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dana Křivánková | 20 | 2 864 330 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Dana Křivánková | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 624 965 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 135 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 290 400 Kč | 3 smlouvy za celkem 450 120 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 19 | 2 863 604 Kč |
| Město Louny | 1 | 726 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 261 360 Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 624 965 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 135 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 290 400 Kč | 3 smlouvy za celkem 450 120 Kč | ||||
| Město Louny | 1 smlouva za celkem 726 Kč |