Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 36 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jaroslav Kvapil | 36 | 2 590 172 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 1 | 91 400 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Jaroslav Kvapil | 1 smlouva za celkem 263 538 Kč | 6 smluv za celkem 476 089 Kč | 3 smlouvy za celkem 177 719 Kč | 3 smlouvy za celkem 85 000 Kč | 3 smlouvy za celkem 191 100 Kč | 5 smluv za celkem 325 670 Kč | 6 smluv za celkem 475 400 Kč | 5 smluv za celkem 321 780 Kč | 3 smlouvy za celkem 212 376 Kč | 1 smlouva za celkem 61 500 Kč | |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 1 smlouva za celkem 91 400 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 3 | 392 403 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 30 | 2 197 769 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městské služby Litomyšl s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Litomyšl | 1 smlouva za celkem 263 538 Kč | 1 smlouva za celkem 61 589 Kč | 1 smlouva za celkem 67 276 Kč | ||||||||
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 5 smluv za celkem 414 500 Kč | 3 smlouvy za celkem 177 719 Kč | 1 smlouva za celkem 85 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 191 100 Kč | 5 smluv za celkem 325 670 Kč | 6 smluv za celkem 475 400 Kč | 5 smluv za celkem 321 780 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 100 Kč | 1 smlouva za celkem 61 500 Kč | ||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |