Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 10 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, z.s. | 10 | 1 469 045 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, z.s. | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 1 smlouva za celkem 421 341 Kč | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 149 884 Kč | 1 smlouva za celkem 135 520 Kč | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 8 | 1 396 445 Kč |
| Město Nový Jičín | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 217 800 Kč | 1 smlouva za celkem 421 341 Kč | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | 1 smlouva za celkem 163 350 Kč | 2 smlouvy za celkem 145 200 Kč | 1 smlouva za celkem 149 884 Kč | 1 smlouva za celkem 135 520 Kč | ||||
| Město Nový Jičín | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč |