Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 41 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Handball club Kolín, z.s. | 41 | 7 412 714 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Handball club Kolín, z.s. | 3 smlouvy za celkem 262 940 Kč | 3 smlouvy za celkem 393 538 Kč | 3 smlouvy za celkem 305 135 Kč | 3 smlouvy za celkem 328 472 Kč | 3 smlouvy za celkem 341 744 Kč | 3 smlouvy za celkem 408 751 Kč | 5 smluv za celkem 463 323 Kč | 4 smlouvy za celkem 608 150 Kč | 5 smluv za celkem 753 306 Kč | 7 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kolín | 36 | 7 050 994 Kč |
| Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191 | 5 | 361 720 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Kolín | 3 smlouvy za celkem 262 940 Kč | 3 smlouvy za celkem 393 538 Kč | 3 smlouvy za celkem 305 135 Kč | 3 smlouvy za celkem 328 472 Kč | 3 smlouvy za celkem 341 744 Kč | 3 smlouvy za celkem 408 751 Kč | 4 smlouvy za celkem 413 323 Kč | 3 smlouvy za celkem 556 150 Kč | 4 smlouvy za celkem 653 306 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
| Střední průmyslová škola strojírenská a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kolín IV, Heverova 191 | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 52 000 Kč | 1 smlouva za celkem 100 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 159 720 Kč |