Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 191 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem 9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,58 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 386 461 Kč | 3 smlouvy za celkem 66 549 Kč | 2 smlouvy za celkem 135 001 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 160 068 Kč | |
| POLYMONT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Milan Daněk | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| AZ PROJECT spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 931 700 Kč | 1 smlouva za celkem 98 010 Kč | |||||||||
| STAFI FINALIZACE STAVEB s.r.o. | 1 smlouva za celkem 907 556 Kč | ||||||||||
| DM Stavby CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Otto Bydžovský | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | ||||||||
| Linde Gas a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| REALSTAV MB spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 949 850 Kč | 1 smlouva za celkem 949 850 Kč | |||||||||
| Michal Hanzálek | 1 smlouva za celkem 800 000 Kč | ||||||||||
| Asseco Solutions, a.s. | 1 smlouva za celkem 350 000 Kč | 1 smlouva za celkem 350 000 Kč | 1 smlouva za celkem 350 000 Kč | ||||||||
| Energy Benefit Centre a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiří Liška | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Tomáš Podrázký | 1 smlouva za celkem 69 148 Kč | ||||||||||
| Trigema Building a.s. | 5 smluv za celkem 65 mil. Kč | ||||||||||
| Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a.s. | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Tomáš Havlíček | 1 smlouva za celkem 484 000 Kč | 1 smlouva za celkem 298 447 Kč | |||||||||
| Tělocvičná jednota Sokol Čáslav | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 smlouva za celkem 148 240 Kč | 1 smlouva za celkem 231 200 Kč | |||||||||
| Miroslav Novotný | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75 | 2 smlouvy za celkem 576 093 Kč | 1 smlouva za celkem 300 000 Kč | 1 smlouva za celkem 145 600 Kč | ||||||||
| Josef Fišer | 1 smlouva za celkem 487 727 Kč | ||||||||||
| V.I.P. Energy s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Nábytek + čalounictví Králík s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 210 167 Kč | ||||||||||
| Jan GAJDA | 1 smlouva za celkem 146 168 Kč | ||||||||||
| O2 Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| D & COMM spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 94 500 Kč | ||||||||||
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 65 340 Kč | 1 smlouva za celkem 45 000 Kč | ||||||||
| Ing. Radek Bydžovský | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Bohuslav Vařečka | 1 smlouva za celkem 920 999 Kč | ||||||||||
| SPADIA LAB, a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Miroslav Bubeník - MiniSoft | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Roman Čermák | 1 smlouva za celkem 502 000 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 571 000 Kč | 1 smlouva za celkem 744 000 Kč | |||||||
| Marie Vacíková | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SILNICE ČÁSLAV - HOLDING, a.s. | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| Meteor CS s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Mironet.cz a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| MICRONIX,spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 701 824 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Just Doors s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BOHEMIA COMPUTERS s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Petr Chudomel | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | 1 smlouva za celkem 160 020 Kč | |||||||||
| REINVEST spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 784 988 Kč | ||||||||||
| CETTRA s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| IT Děčín s.r.o. | 1 smlouva za celkem 302 173 Kč | ||||||||||
| HighTech Industries s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| TUNICA Trade s.r.o. | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | ||||||||||
| Mgr. Vlastimil Klíma | 1 smlouva za celkem 190 980 Kč | 1 smlouva za celkem 190 980 Kč | |||||||||
| Jiří Málek | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace | 171 | 152 126 298 Kč |
| Středočeský kraj | 7 | 4 656 535 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 280 000 Kč |
| Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště Čáslav, příspěvková organizace | 3 | 1 471 962 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75 | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 160 068 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace, Ministerstvo vnitra
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní Čáslav, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 3 mil. Kč | 8 smluv za celkem 4 mil. Kč | 14 smluv za celkem 71 mil. Kč | 14 smluv za celkem 6 mil. Kč | 14 smluv za celkem 5 mil. Kč | 21 smluv za celkem 8 mil. Kč | 19 smluv za celkem 4 mil. Kč | 39 smluv za celkem 10 mil. Kč | 28 smluv za celkem 38 mil. Kč | 6 smluv za celkem 1 mil. Kč |
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 66 549 Kč | 1 smlouva za celkem 19 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 34 486 Kč | ||||
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 280 000 Kč | ||||||||||
| Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště Čáslav, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 106 461 Kč | 1 smlouva za celkem 115 501 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | ||||||||
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ministerstvo vnitra | 1 smlouva za celkem 160 068 Kč |