Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Josef Šmic - AVIP | 9 | 1 009 945 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Josef Šmic - AVIP | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 422 568 Kč | 2 smlouvy za celkem 234 269 Kč | 1 smlouva za celkem 89 977 Kč | 3 smlouvy za celkem 263 131 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SERVISO, o. p. s. | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace | 7 | 1 009 945 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SERVISO, o. p. s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 422 568 Kč | 2 smlouvy za celkem 234 269 Kč | 1 smlouva za celkem 89 977 Kč | 3 smlouvy za celkem 263 131 Kč |