Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 2 | 697 992 Kč |
| Jezdecký klub Stará Boleslav, z.s. | 14 | 6 175 981 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 smlouva za celkem 210 846 Kč | 1 smlouva za celkem 487 146 Kč | |||||||||
| Jezdecký klub Stará Boleslav, z.s. | 1 smlouva za celkem 210 846 Kč | 2 smlouvy za celkem 987 146 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 616 395 Kč | 1 smlouva za celkem 256 214 Kč | 1 smlouva za celkem 630 282 Kč | 2 smlouvy za celkem 808 980 Kč | 1 smlouva za celkem 391 817 Kč | 2 smlouvy za celkem 931 753 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 10 | 4 348 849 Kč |
| Středočeský kraj | 4 | 1 827 132 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 smlouva za celkem 210 846 Kč | 1 smlouva za celkem 487 146 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 616 395 Kč | 1 smlouva za celkem 256 214 Kč | 1 smlouva za celkem 630 282 Kč | 1 smlouva za celkem 321 280 Kč | 1 smlouva za celkem 391 817 Kč | 1 smlouva za celkem 92 321 Kč | ||
| Středočeský kraj | 1 smlouva za celkem 500 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 487 700 Kč | 1 smlouva za celkem 839 432 Kč |