Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 21 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdeněk Bašus | 21 | 3 201 979 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Zdeněk Bašus | 2 smlouvy za celkem 470 421 Kč | 2 smlouvy za celkem 436 457 Kč | 2 smlouvy za celkem 360 242 Kč | 6 smluv za celkem 909 890 Kč | 2 smlouvy za celkem 134 074 Kč | 5 smluv za celkem 590 090 Kč | 2 smlouvy za celkem 300 806 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 1 062 589 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 2 | 312 138 Kč |
| Galerie umění Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovarského kraje | 1 | 249 607 Kč |
| Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace | 2 | 235 762 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 4 | 225 643 Kč |
| Karlovarský kraj | 2 | 388 410 Kč |
| Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace | 3 | 373 690 Kč |
| Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace | 2 | 202 761 Kč |
| Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 151 378 Kč |
| První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vězeňská služba České republiky | 1 smlouva za celkem 399 469 Kč | 1 smlouva za celkem 186 850 Kč | 1 smlouva za celkem 476 271 Kč | ||||||||
| Statutární město Karlovy Vary | 1 smlouva za celkem 70 952 Kč | 1 smlouva za celkem 241 186 Kč | |||||||||
| Galerie umění Karlovy Vary, příspěvková organizace Karlovarského kraje | 1 smlouva za celkem 249 607 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola Ostrov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 119 056 Kč | 1 smlouva za celkem 116 705 Kč | |||||||||
| THERMAL-F, a.s. | 3 smlouvy za celkem 164 454 Kč | 1 smlouva za celkem 61 190 Kč | |||||||||
| Karlovarský kraj | 1 smlouva za celkem 152 460 Kč | 1 smlouva za celkem 235 950 Kč | |||||||||
| Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 72 884 Kč | 2 smlouvy za celkem 300 806 Kč | |||||||||
| Střední lesnická škola Žlutice, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 202 761 Kč | ||||||||||
| Střední pedagogická škola, gymnázium a vyšší odborná škola Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 151 378 Kč | ||||||||||
| První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč |