Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Eva Vávrová | 8 | 1 042 840 Kč |
| Mateřská škola Strakonice, Lidická 625 | 3 | 213 972 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Eva Vávrová | 3 smlouvy za celkem 213 972 Kč | 1 smlouva za celkem 382 149 Kč | 2 smlouvy za celkem 173 513 Kč | 2 smlouvy za celkem 273 207 Kč | |||||||
| Mateřská škola Strakonice, Lidická 625 | 3 smlouvy za celkem 213 972 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola Strakonice, Lidická 625 | 3 | 213 972 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 | 382 149 Kč |
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 4 | 446 720 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola Strakonice, Lidická 625 | 3 smlouvy za celkem 213 972 Kč | ||||||||||
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 1 smlouva za celkem 382 149 Kč | ||||||||||
| Městský ústav sociálních služeb Strakonice | 2 smlouvy za celkem 173 513 Kč | 2 smlouvy za celkem 273 207 Kč |