Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeny 4 výsledky).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek Bruntál, tř. Obr. míru 3 | 4 | 2 832 264 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Společenství vlastníků jednotek Bruntál, tř. Obr. míru 3 | 1 smlouva za celkem 744 150 Kč | 1 smlouva za celkem 677 600 Kč | 1 smlouva za celkem 685 811 Kč | 1 smlouva za celkem 724 704 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 4 | 2 832 264 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TEPLO BRUNTÁL a. s. | 1 smlouva za celkem 744 150 Kč | 1 smlouva za celkem 677 600 Kč | 1 smlouva za celkem 685 811 Kč | 1 smlouva za celkem 724 704 Kč |