Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MonteSovy, z. s. | 15 | 1 554 370 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| MonteSovy, z. s. | 2 smlouvy za celkem 179 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 416 500 Kč | 4 smlouvy za celkem 440 850 Kč | 4 smlouvy za celkem 406 340 Kč | 1 smlouva za celkem 111 680 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace | 15 | 1 554 370 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1530-1531, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 179 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 416 500 Kč | 4 smlouvy za celkem 440 850 Kč | 4 smlouvy za celkem 406 340 Kč | 1 smlouva za celkem 111 680 Kč |