Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 20 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RepFinPro s.r.o. | 20 | 7 904 430 Kč |
| flyroq s.r.o. | 2 | 399 300 Kč |
| Edmund s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Vosime.cz Holding s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VR LIFE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| Ollies Holding s.r.o. | 1 | 229 053 Kč |
| Ing. Jaroslav Salva | 1 | 0 Kč |
| Anila s.r.o. | 1 | 193 600 Kč |
| 3ADVOKÁTI s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Rediscovered vision, družstvo | 1 | 184 630 Kč |
| NORDIC STEEL s.r.o. | 2 | 361 306 Kč |
| R.Charde s.r.o. | 1 | 132 253 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| RepFinPro s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 655 820 Kč | 12 smluv za celkem 7 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 563 739 Kč | ||||||||
| flyroq s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 399 300 Kč | ||||||||||
| Edmund s.r.o. | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | ||||||||||
| Vosime.cz Holding s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| VR LIFE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 1 smlouva za celkem 108 900 Kč | ||||||||||
| Ollies Holding s.r.o. | 1 smlouva za celkem 229 053 Kč | ||||||||||
| Ing. Jaroslav Salva | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Anila s.r.o. | 1 smlouva za celkem 193 600 Kč | ||||||||||
| 3ADVOKÁTI s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Rediscovered vision, družstvo | 1 smlouva za celkem 184 630 Kč | ||||||||||
| NORDIC STEEL s.r.o. | 1 smlouva za celkem 132 253 Kč | 1 smlouva za celkem 229 053 Kč | |||||||||
| R.Charde s.r.o. | 1 smlouva za celkem 132 253 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 17 | 7 701 150 Kč |
| ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. | 3 | 203 280 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s., ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. | 3 smlouvy za celkem 592 900 Kč | 11 smluv za celkem 7 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 493 559 Kč | ||||||||
| ARR - Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 62 920 Kč | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč | 1 smlouva za celkem 70 180 Kč |