Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 11 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PROBIS Audit a.s. | 11 | 5 957 435 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| PROBIS Audit a.s. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 517 396 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 3 | 2 467 916 Kč |
| Technické služby Havířov a.s. | 1 | 399 300 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 1 645 600 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 469 359 Kč |
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 | 287 980 Kč |
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 | 223 850 Kč |
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 | 463 430 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajská nemocnice T. Bati, a. s., Vsetínská nemocnice a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 105 996 Kč | 1 smlouva za celkem 242 000 Kč | ||||||||
| Technické služby Havířov a.s. | 1 smlouva za celkem 399 300 Kč | ||||||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 smlouva za celkem 411 400 Kč | 1 smlouva za celkem 411 400 Kč | 1 smlouva za celkem 822 800 Kč | ||||||||
| Nemocnice Na Homolce | 1 smlouva za celkem 469 359 Kč | ||||||||||
| Rehabilitační ústav Kladruby | 1 smlouva za celkem 287 980 Kč | ||||||||||
| Rehabilitační ústav Hrabyně | 1 smlouva za celkem 223 850 Kč | ||||||||||
| Vsetínská nemocnice a.s. | 1 smlouva za celkem 463 430 Kč |