Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing.arch. MUDŘÍK PAVEL | 25 | 38 196 433 Kč |
| Masák & Partner, s.r.o. | 3 | 21 689 250 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing.arch. MUDŘÍK PAVEL | 4 smlouvy za celkem 734 107 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 283 140 Kč | 3 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 10 smluv za celkem 23 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | |||||
| Masák & Partner, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 22 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 21 | 37 153 413 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 350 900 Kč |
| Město Vsetín | 1 | 480 370 Kč |
| Kancelář architekta města Zlína, příspěvková organizace | 2 | 211 750 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Zlín | 4 smlouvy za celkem 734 107 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 283 140 Kč | 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 23 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | |||||
| Zlínský kraj | 1 smlouva za celkem 350 900 Kč | ||||||||||
| Město Vsetín | 1 smlouva za celkem 480 370 Kč | ||||||||||
| Kancelář architekta města Zlína, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 211 750 Kč |