Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| WALMAG MAGNETICS s.r.o. | 16 | 1 609 002 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| WALMAG MAGNETICS s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 289 543 Kč | 4 smlouvy za celkem 399 580 Kč | 1 smlouva za celkem 173 575 Kč | 3 smlouvy za celkem 399 858 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 82 444 Kč | 1 smlouva za celkem 179 661 Kč | 1 smlouva za celkem 84 342 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 7 | 689 123 Kč |
| Městské kulturní středisko Havířov | 2 | 173 575 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 3 | 663 861 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8 | 1 | 82 444 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Úřad práce České republiky | 4 smlouvy za celkem 289 543 Kč | 3 smlouvy za celkem 399 580 Kč | |||||||||
| Městské kulturní středisko Havířov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 173 575 Kč | |||||||||
| VOP CZ, s.p. | 1 smlouva za celkem 399 858 Kč | 1 smlouva za celkem 179 661 Kč | 1 smlouva za celkem 84 342 Kč | ||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8 | 1 smlouva za celkem 82 444 Kč |