Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 8 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jaroslav Holeček | 8 | 627 639 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Ing. Jaroslav Holeček | 1 smlouva za celkem 101 156 Kč | 4 smlouvy za celkem 147 650 Kč | 1 smlouva za celkem 71 916 Kč | 1 smlouva za celkem 192 088 Kč | 1 smlouva za celkem 114 829 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 8 | 627 639 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 | 1 smlouva za celkem 101 156 Kč | 4 smlouvy za celkem 147 650 Kč | 1 smlouva za celkem 71 916 Kč | 1 smlouva za celkem 192 088 Kč | 1 smlouva za celkem 114 829 Kč |