Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 18 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKI AVIA Praha, z.s. | 18 | 1 646 590 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SKI AVIA Praha, z.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 109 200 Kč | 2 smlouvy za celkem 105 450 Kč | 2 smlouvy za celkem 245 700 Kč | 4 smlouvy za celkem 329 510 Kč | 2 smlouvy za celkem 160 000 Kč | 5 smluv za celkem 696 730 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Obchodní akademie a Gymnázium Bubeneč | 1 smlouva za celkem 109 200 Kč | 1 smlouva za celkem 105 450 Kč | 2 smlouvy za celkem 245 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 237 000 Kč | 1 smlouva za celkem 136 730 Kč | ||||||
| Základní škola, Praha 10, Hornoměcholupská 873 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 451 | 1 smlouva za celkem 92 510 Kč | ||||||||||
| Střední průmyslová škola potravinářských technologií, Střední odborná škola přírodovědná a veterinární a Gymnázium, Praha 2, Podskalská 10, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 160 000 Kč | 4 smlouvy za celkem 560 000 Kč |