Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| COLCA - invest s. r. o. | 15 | 3 264 122 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| COLCA - invest s. r. o. | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 377 442 Kč | 1 smlouva za celkem 297 361 Kč | 3 smlouvy za celkem 610 403 Kč | 2 smlouvy za celkem 64 067 Kč | 2 smlouvy za celkem 274 346 Kč | 1 smlouva za celkem 78 634 Kč | 1 smlouva za celkem 225 060 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Horšovský Týn | 15 | 3 264 122 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Horšovský Týn | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 377 442 Kč | 1 smlouva za celkem 297 361 Kč | 3 smlouvy za celkem 610 403 Kč | 2 smlouvy za celkem 64 067 Kč | 2 smlouvy za celkem 274 346 Kč | 1 smlouva za celkem 78 634 Kč | 1 smlouva za celkem 225 060 Kč |