Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 61 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Calor spol. s r.o. | 60 | 15 834 872 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 238 144 Kč |
| Městská část Praha 10 | 7 | 777 350 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 444 312 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Calor spol. s r.o. | 3 smlouvy za celkem 351 261 Kč | 10 smluv za celkem 2 mil. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 371 648 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 2 mil. Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | 7 smluv za celkem 944 425 Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | |
| Městská část Praha 5 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 238 144 Kč | |||||||||
| Městská část Praha 10 | 1 smlouva za celkem 100 626 Kč | 3 smlouvy za celkem 248 737 Kč | 3 smlouvy za celkem 427 987 Kč | ||||||||
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 444 312 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 38 | 7 606 220 Kč |
| 4-Energetická, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 7 | 4 | 1 360 450 Kč |
| CENTRA a.s. | 2 | 238 144 Kč |
| Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16 | 1 | 845 839 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 1 | 271 022 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 8 | 0 Kč |
| Městská nemocnice následné péče | 1 | 136 928 Kč |
| Domov pro seniory Malešice | 1 | 149 399 Kč |
| Městská část Praha 20 | 1 | 2 365 538 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 444 312 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská část Praha 10 | 2 smlouvy za celkem 351 261 Kč | 6 smluv za celkem 884 880 Kč | 2 smlouvy za celkem 178 127 Kč | 3 smlouvy za celkem 653 243 Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 397 900 Kč | 7 smluv za celkem 944 425 Kč | 5 smluv za celkem 768 732 Kč | ||
| 4-Energetická, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 7 | 3 smlouvy za celkem 879 530 Kč | 1 smlouva za celkem 480 920 Kč | |||||||||
| CENTRA a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 238 144 Kč | |||||||||
| Základní umělecká škola, Praha 7, Šimáčkova 16 | 1 smlouva za celkem 845 839 Kč | ||||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 271 022 Kč | ||||||||||
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| Městská nemocnice následné péče | 1 smlouva za celkem 136 928 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory Malešice | 1 smlouva za celkem 149 399 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha 20 | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 444 312 Kč |