Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 52 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Faunus Vidovle, s.r.o. | 52 | 10 759 742 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Faunus Vidovle, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 52 877 Kč | 1 smlouva za celkem 99 458 Kč | 6 smluv za celkem 101 945 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 755 540 Kč | 13 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 4 mil. Kč | 10 smluv za celkem 995 184 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 38 | 10 759 742 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 14 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Státní pozemkový úřad, Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Státní pozemkový úřad | 1 smlouva za celkem 52 877 Kč | 1 smlouva za celkem 99 458 Kč | 1 smlouva za celkem 101 945 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 755 540 Kč | 12 smluv za celkem 3 mil. Kč | 6 smluv za celkem 4 mil. Kč | 9 smluv za celkem 995 184 Kč | |||
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 5 smluv za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |