Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Profit Invest, s.r.o. | 35 | 12 410 431 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Profit Invest, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 76 442 Kč | 3 smlouvy za celkem 331 163 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 155 Kč | 6 smluv za celkem 797 493 Kč | 2 smlouvy za celkem 170 095 Kč | 5 smluv za celkem 386 178 Kč | 6 smluv za celkem 9 mil. Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 495 034 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Mělník, příspěvková organizace | 7 | 941 192 Kč |
| Památník Terezín | 28 | 11 469 239 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Centrum sociálních služeb Mělník, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 76 442 Kč | 4 smlouvy za celkem 560 557 Kč | 1 smlouva za celkem 65 000 Kč | 1 smlouva za celkem 239 193 Kč | |||||||
| Památník Terezín | 3 smlouvy za celkem 331 163 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 155 Kč | 2 smlouvy za celkem 236 936 Kč | 2 smlouvy za celkem 170 095 Kč | 4 smlouvy za celkem 321 178 Kč | 5 smluv za celkem 8 mil. Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 495 034 Kč |