Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 16 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AROMATICO s.r.o. v likvidaci | 16 | 1 928 393 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AROMATICO s.r.o. v likvidaci | 2 smlouvy za celkem 452 002 Kč | 3 smlouvy za celkem 299 705 Kč | 5 smluv za celkem 607 400 Kč | 4 smlouvy za celkem 382 959 Kč | 2 smlouvy za celkem 186 327 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 7 | 990 835 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 3 | 329 967 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 157 179 Kč |
| Mělnické kulturní centrum, z.ú. | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 | 313 816 Kč |
| Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace | 1 | 69 143 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ČESKÁ TELEVIZE | 2 smlouvy za celkem 452 002 Kč | 2 smlouvy za celkem 196 492 Kč | 1 smlouva za celkem 156 014 Kč | 2 smlouvy za celkem 186 327 Kč | |||||||
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 smlouva za celkem 103 213 Kč | 2 smlouvy za celkem 226 754 Kč | |||||||||
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 smlouva za celkem 157 179 Kč | ||||||||||
| Mělnické kulturní centrum, z.ú. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice Plzeň | 3 smlouvy za celkem 313 816 Kč | ||||||||||
| Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 69 143 Kč |