Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STK PRAHA, společnost s ručením omezeným | 17 | 1 368 513 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| STK PRAHA, společnost s ručením omezeným | 3 smlouvy za celkem 235 170 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 666 Kč | 2 smlouvy za celkem 156 272 Kč | 2 smlouvy za celkem 178 596 Kč | 3 smlouvy za celkem 242 538 Kč | 2 smlouvy za celkem 166 163 Kč | 2 smlouvy za celkem 164 693 Kč | 1 smlouva za celkem 74 415 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 14 | 1 129 405 Kč |
| CENDIS, s.p. | 3 | 239 108 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Centrum služeb pro silniční dopravu | 3 smlouvy za celkem 235 170 Kč | 2 smlouvy za celkem 150 666 Kč | 2 smlouvy za celkem 156 272 Kč | 2 smlouvy za celkem 178 596 Kč | 3 smlouvy za celkem 242 538 Kč | 2 smlouvy za celkem 166 163 Kč | |||||
| CENDIS, s.p. | 2 smlouvy za celkem 164 693 Kč | 1 smlouva za celkem 74 415 Kč |