Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 52 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| D-PRODUKT, s.r.o. | 52 | 56 038 024 Kč |
| Nájemní bytové družstvo Přeštice | 1 | 586 613 Kč |
| Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace | 2 | 480 097 Kč |
| HÁZENÁ KYNŽVART, s.r.o. | 1 | 2 920 796 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| D-PRODUKT, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 586 613 Kč | 2 smlouvy za celkem 302 663 Kč | 2 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 5 smluv za celkem 873 865 Kč | 12 smluv za celkem 3 mil. Kč | 14 smluv za celkem 19 mil. Kč | 6 smluv za celkem 772 021 Kč | 10 smluv za celkem 14 mil. Kč | |||
| Nájemní bytové družstvo Přeštice | 1 smlouva za celkem 586 613 Kč | ||||||||||
| Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 480 097 Kč | ||||||||||
| HÁZENÁ KYNŽVART, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nájemní bytové družstvo Přeštice | 1 | 586 613 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 222 663 Kč |
| Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Karlovarský kraj | 4 | 17 797 771 Kč |
| Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace | 26 | 17 347 752 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 6 050 365 Kč |
| Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace | 2 | 864 232 Kč |
| Domov pro osoby se zdravotním postižením "PRAMEN" v Mnichově, příspěvková organizace | 1 | 563 313 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 1 | 0 Kč |
| Město Cheb | 1 | 2 920 796 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 3 | 6 396 379 Kč |
| Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nájemní bytové družstvo Přeštice | 1 smlouva za celkem 586 613 Kč | ||||||||||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 222 663 Kč | ||||||||||
| Hotelová škola Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Karlovarský kraj | 2 smlouvy za celkem 18 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 249 759 Kč | |||||||||
| Domov pro seniory "SPÁLENIŠTĚ" v Chebu, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 480 097 Kč | 8 smluv za celkem 1 mil. Kč | 10 smluv za celkem 15 mil. Kč | 6 smluv za celkem 772 021 Kč | |||||||
| Lesy České republiky, s.p. | 1 smlouva za celkem 144 009 Kč | 3 smlouvy za celkem 924 960 Kč | 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||
| Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 864 232 Kč | ||||||||||
| Domov pro osoby se zdravotním postižením "PRAMEN" v Mnichově, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 563 313 Kč | ||||||||||
| Město Mariánské Lázně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Cheb | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace | 3 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | ||||||||||
| Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč |