Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CLUBTOUR GROUP s.r.o. | 9 | 1 943 150 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| CLUBTOUR GROUP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 703 494 Kč | 1 smlouva za celkem 281 398 Kč | 1 smlouva za celkem 17 587 Kč | 3 smlouvy za celkem 316 572 Kč | 1 smlouva za celkem 289 819 Kč | 1 smlouva za celkem 334 279 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 9 | 1 943 150 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| SPRÁVA DOMŮ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 703 494 Kč | 1 smlouva za celkem 281 398 Kč | 1 smlouva za celkem 17 587 Kč | 3 smlouvy za celkem 316 572 Kč | 1 smlouva za celkem 289 819 Kč | 1 smlouva za celkem 334 279 Kč |