Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 14 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VINPOL, s.r.o. | 14 | 1 805 793 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| VINPOL, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 424 759 Kč | 1 smlouva za celkem 184 201 Kč | 1 smlouva za celkem 175 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 466 Kč | 5 smluv za celkem 472 846 Kč | 2 smlouvy za celkem 366 521 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Hlinsko | 1 | 241 657 Kč |
| Statutární město Pardubice | 4 | 549 769 Kč |
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 6 | 651 639 Kč |
| Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866 | 1 | 175 000 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 124 849 Kč |
| Městský obvod Pardubice IV | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Hlinsko | 1 smlouva za celkem 241 657 Kč | ||||||||||
| Statutární město Pardubice | 1 smlouva za celkem 183 102 Kč | 1 smlouva za celkem 184 201 Kč | 2 smlouvy za celkem 182 466 Kč | ||||||||
| Rozvojový fond Pardubice a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 285 118 Kč | 2 smlouvy za celkem 366 521 Kč | ||||||||
| Základní škola Pardubice, Bratranců Veverkových 866 | 1 smlouva za celkem 175 000 Kč | ||||||||||
| Služby města Pardubic a.s. | 1 smlouva za celkem 124 849 Kč | ||||||||||
| Městský obvod Pardubice IV | 1 smlouva za celkem 0 Kč |