Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 99 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská energetická - HOŘICE, s.r.o. | 45 | 134 508 853 Kč |
| ISOPLUS-EOP s.r.o. | 1 | 147 055 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 10 | 0 Kč |
| IZOMAT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Stavební bytové družstvo občanů v Jičíně | 5 | 3 603 100 Kč |
| Sociální služby města Hořice | 5 | 887 800 Kč |
| Město Hořice | 5 | 0 Kč |
| Sportovní zařízení města Hořice | 5 | 733 200 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 1 | 323 800 Kč |
| Společenství vlastníků jednotek Pod lipou 1647-9, Hořice v Podkrkonoší | 2 | 117 400 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 308 132 Kč |
| RENOVA, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CERGOMONT s.r.o. | 2 | 3 226 661 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 3 | 0 Kč |
| JM-TOP s.r.o. | 1 | 2 881 065 Kč |
| TEDOM energie s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice | 1 | 71 166 Kč |
| Auto RN, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RADOZA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vladimír Fof | 1 | 1 653 795 Kč |
| Koncept FAST s.r.o. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Městská energetická - HOŘICE, s.r.o. | 5 smluv za celkem 369 785 Kč | 8 smluv za celkem 306 516 Kč | 3 smlouvy za celkem 165 800 Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 27 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 6 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 7 smluv za celkem 56 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
| ISOPLUS-EOP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 147 055 Kč | ||||||||||
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||
| IZOMAT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Stavební bytové družstvo občanů v Jičíně | 1 smlouva za celkem 520 000 Kč | 1 smlouva za celkem 470 000 Kč | 1 smlouva za celkem 979 000 Kč | 1 smlouva za celkem 900 000 Kč | 1 smlouva za celkem 734 100 Kč | ||||||
| Sociální služby města Hořice | 1 smlouva za celkem 136 000 Kč | 1 smlouva za celkem 120 000 Kč | 1 smlouva za celkem 227 500 Kč | 1 smlouva za celkem 226 300 Kč | 1 smlouva za celkem 178 000 Kč | ||||||
| Město Hořice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||
| Sportovní zařízení města Hořice | 1 smlouva za celkem 72 000 Kč | 1 smlouva za celkem 97 600 Kč | 1 smlouva za celkem 204 800 Kč | 1 smlouva za celkem 198 800 Kč | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | ||||||
| innogy Energie, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 323 800 Kč | ||||||||||
| Společenství vlastníků jednotek Pod lipou 1647-9, Hořice v Podkrkonoší | 1 smlouva za celkem 60 000 Kč | 1 smlouva za celkem 57 400 Kč | |||||||||
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 smlouva za celkem 308 132 Kč | ||||||||||
| RENOVA, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| INELSEV ENERGIE s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| CERGOMONT s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Pražská plynárenská, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| JM-TOP s.r.o. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| TEDOM energie s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola a mateřská škola Na Daliborce, Hořice | 1 smlouva za celkem 71 166 Kč | ||||||||||
| Auto RN, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| RADOZA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vladimír Fof | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | ||||||||||
| Koncept FAST s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 9 | 1 799 600 Kč |
| Městská energetická - HOŘICE, s.r.o. | 66 | 0 Kč |
| Město Hořice | 15 | 80 434 011 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 8 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Městská energetická - HOŘICE, s.r.o., Město Hořice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Levitovo centrum následné péče, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 190 100 Kč | 1 smlouva za celkem 191 300 Kč | 1 smlouva za celkem 165 800 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 184 000 Kč | 1 smlouva za celkem 168 000 Kč | 1 smlouva za celkem 323 800 Kč | 1 smlouva za celkem 319 400 Kč | 1 smlouva za celkem 257 200 Kč | ||
| Městská energetická - HOŘICE, s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 12 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | |
| Město Hořice | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 24 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 12 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 23 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||
| innogy Energie, s.r.o. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč |