Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 9 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JIRY, spol. s r.o. | 9 | 2 226 232 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| JIRY, spol. s r.o. | 2 smlouvy za celkem 229 900 Kč | 2 smlouvy za celkem 786 500 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 141 000 Kč | 1 smlouva za celkem 968 000 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 100 832 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 | 3 | 1 984 400 Kč |
| FC Hradec Králové, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Střední odborné učiliště, Hubálov 17 | 1 | 141 000 Kč |
| Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139 | 1 | 100 832 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 | 1 smlouva za celkem 229 900 Kč | 1 smlouva za celkem 786 500 Kč | 1 smlouva za celkem 968 000 Kč | ||||||||
| FC Hradec Králové, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Střední odborné učiliště, Hubálov 17 | 1 smlouva za celkem 141 000 Kč | ||||||||||
| Střední odborné učiliště zemědělské, Chvaletice, Žižkova 139 | 1 smlouva za celkem 100 832 Kč |