Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 25 výsledků).
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVL - INTERIER v.o.s. | 25 | 6 620 184 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 | 120 643 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| AVL - INTERIER v.o.s. | 6 smluv za celkem 722 281 Kč | 4 smlouvy za celkem 601 238 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 5 smluv za celkem 622 285 Kč | 1 smlouva za celkem 120 643 Kč | 2 smlouvy za celkem 224 116 Kč | 2 smlouvy za celkem 246 065 Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 smlouva za celkem 120 643 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Pardubice | 20 | 6 081 450 Kč |
| Pardubický kraj | 3 | 300 213 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 | 120 643 Kč |
| Městský obvod Pardubice IV | 1 | 117 878 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Statutární město Pardubice | 6 smluv za celkem 722 281 Kč | 4 smlouvy za celkem 601 238 Kč | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 546 188 Kč | 2 smlouvy za celkem 246 065 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||||
| Pardubický kraj | 1 smlouva za celkem 76 097 Kč | 2 smlouvy za celkem 224 116 Kč | |||||||||
| Střední průmyslová škola chemická Pardubice | 1 smlouva za celkem 120 643 Kč | ||||||||||
| Městský obvod Pardubice IV | 1 smlouva za celkem 117 878 Kč |