Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRADO-MAD, s.r.o. | 35 | 3 311 843 197 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| TRADO-MAD, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 106 480 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mld. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 723 222 Kč | 5 smluv za celkem 473 mil. Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 114 466 Kč | 1 smlouva za celkem 266 336 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Třebíč | 31 | 3 311 736 359 Kč |
| ESKO-T s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Kraj Vysočina | 3 | 106 838 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Třebíč | 2 smlouvy za celkem 106 480 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mld. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mld. Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 723 222 Kč | 5 smluv za celkem 473 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 114 466 Kč | 1 smlouva za celkem 266 336 Kč | |
| ESKO-T s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kraj Vysočina | 1 smlouva za celkem 106 838 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |