Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 17 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,29 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FABORY Czech s.r.o. | 17 | 1 634 905 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 79 432 Kč |
| AVITRADE, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AEROPROFIL, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LOTAIR CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| METALCOM Kutná Hora a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Rostislav Trlida | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| FABORY Czech s.r.o. | 4 smlouvy za celkem 615 346 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 106 121 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 188 100 Kč | 2 smlouvy za celkem 161 063 Kč | 4 smlouvy za celkem 371 135 Kč | 1 smlouva za celkem 193 140 Kč | |||
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 79 432 Kč | ||||||||||
| AVITRADE, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| AEROPROFIL, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| LOTAIR CZ s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| METALCOM Kutná Hora a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Ing. Rostislav Trlida | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 464 146 Kč |
| LOM PRAHA s.p. | 1 | 0 Kč |
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 185 553 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 161 063 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 2 | 381 240 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Jeseník, příspěvková organizace | 1 | 82 204 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 smlouva za celkem 464 146 Kč | ||||||||||
| LOM PRAHA s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i. | 1 smlouva za celkem 79 432 Kč | 1 smlouva za celkem 106 121 Kč | |||||||||
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 161 063 Kč | |||||||||
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 smlouva za celkem 188 100 Kč | 1 smlouva za celkem 193 140 Kč | |||||||||
| Vysoké učení technické v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Základní škola Jeseník, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 82 204 Kč | ||||||||||
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 smlouva za celkem 0 Kč |