Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 56 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STYLSTAV Liberec s.r.o. | 56 | 54 630 607 Kč |
| BAZÉN LIBEREC, s.r.o. | 3 | 3 723 429 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| STYLSTAV Liberec s.r.o. | 5 smluv za celkem 7 mil. Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 5 smluv za celkem 9 mil. Kč | 11 smluv za celkem 6 mil. Kč | 5 smluv za celkem 6 mil. Kč | 10 smluv za celkem 4 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 8 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 879 945 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč |
| BAZÉN LIBEREC, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 698 447 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 37 | 29 870 553 Kč |
| Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace | 2 | 1 380 421 Kč |
| MIKROREGION JIZERA | 1 | 414 665 Kč |
| Dům dětí a mládeže Větrník, Liberec, příspěvková organizace | 2 | 314 704 Kč |
| Liberecký kraj | 5 | 7 917 693 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| BAZÉN LIBEREC, s.r.o. | 3 | 3 723 429 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 4 | 9 823 342 Kč |
| Město Smržovka | 1 | 1 185 800 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Statutární město Jablonec nad Nisou
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 4 smlouvy za celkem 7 mil. Kč | 6 smluv za celkem 984 033 Kč | 5 smluv za celkem 9 mil. Kč | 9 smluv za celkem 6 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 181 498 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |||
| Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Liberec, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 212 984 Kč | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | |||||||||
| MIKROREGION JIZERA | 1 smlouva za celkem 414 665 Kč | ||||||||||
| Dům dětí a mládeže Větrník, Liberec, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 314 704 Kč | ||||||||||
| Liberecký kraj | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 343 481 Kč | 2 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| BAZÉN LIBEREC, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 698 447 Kč | |||||||||
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 6 mil. Kč | |||||||||
| Město Smržovka | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč |