Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeny 3 výsledky).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Společenství vlastníků jednotek V zahradách 2204 a 2205 v Žatci | 3 | 2 237 424 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Společenství vlastníků jednotek V zahradách 2204 a 2205 v Žatci | 1 smlouva za celkem 635 268 Kč | 1 smlouva za celkem 630 396 Kč | 1 smlouva za celkem 971 760 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 3 | 2 237 424 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 635 268 Kč | 1 smlouva za celkem 630 396 Kč | 1 smlouva za celkem 971 760 Kč |