Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 12 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LOMOX PLUS s.r.o. | 12 | 1 723 669 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| LOMOX PLUS s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 67 361 Kč | 1 smlouva za celkem 135 520 Kč | 3 smlouvy za celkem 337 517 Kč | 3 smlouvy za celkem 642 486 Kč | 3 smlouvy za celkem 540 785 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 11 | 1 723 669 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 smlouva za celkem 67 361 Kč | 1 smlouva za celkem 135 520 Kč | 3 smlouvy za celkem 337 517 Kč | 3 smlouvy za celkem 642 486 Kč | 3 smlouvy za celkem 540 785 Kč | ||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč |