Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELEXIM, a.s. | 35 | 17 754 169 Kč |
| K-PROFI, spol. s r.o. | 1 | 10 140 447 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ELEXIM, a.s. | 2 smlouvy za celkem 228 949 Kč | 2 smlouvy za celkem 148 664 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 17 smluv za celkem 14 mil. Kč | 5 smluv za celkem 1 mil. Kč | ||||
| K-PROFI, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 142 780 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 2 | 611 581 Kč |
| Město Říčany | 2 | 228 661 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 2 492 786 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 3 | 397 137 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 10 140 447 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 8 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje | 2 | 0 Kč |
| Kulturní dům Kopřivnice | 1 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 | 525 530 Kč |
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 | 490 475 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 330 063 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 206 018 Kč |
| Český metrologický institut | 1 | 0 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Technické služby Zlín, s.r.o., Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace, SAKO Brno, a.s., Český metrologický institut, Teplárny Brno, a.s.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 smlouva za celkem 142 780 Kč | ||||||||||
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 86 169 Kč | 1 smlouva za celkem 525 412 Kč | |||||||||
| Město Říčany | 1 smlouva za celkem 148 664 Kč | 1 smlouva za celkem 79 996 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Zlínský kraj | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Správa železnic, státní organizace | 3 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 532 981 Kč | |||||||||
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 2 smlouvy za celkem 263 245 Kč | 1 smlouva za celkem 133 893 Kč | |||||||||
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 smlouva za celkem 10 mil. Kč | ||||||||||
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 8 smluv za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Kulturní dům Kopřivnice | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 1 smlouva za celkem 525 530 Kč | ||||||||||
| Krajské ředitelství policie Zlínského kraje | 1 smlouva za celkem 490 475 Kč | ||||||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 330 063 Kč | ||||||||||
| SAKO Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 206 018 Kč | ||||||||||
| Český metrologický institut | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Teplárny Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |