Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Analýza dotazu v registru smluv ico:25585207

Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 35 výsledků).


Rizika

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 2,86 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 5 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 5,71 % z celkového počtu.


Statistika dodavatelů (smluvních partnerů) pro analyzovaný dotaz

Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.

Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:

DodavatelPočet smluvHodnota smluv
NAVERTICA a.s. 3550 996 948 Kč
Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace 2352 673 Kč
Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. 16 534 000 Kč
Allium, s.r.o. 16 534 000 Kč
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. 1030 503 207 Kč

V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:

NAVERTICA a.s., Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.

Dodavatelé detailně

Subjekt 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026
NAVERTICA a.s. 5 smluv za celkem 2 mil. Kč 6 smluv za celkem 4 mil. Kč 4 smlouvy za celkem 4 mil. Kč 1 smlouva za celkem 235 224 Kč 2 smlouvy za celkem 350 900 Kč 4 smlouvy za celkem 10 mil. Kč 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč 6 smluv za celkem 10 mil. Kč 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč 1 smlouva za celkem 60 984 Kč 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč
Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace 2 smlouvy za celkem 352 673 Kč
Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč
Allium, s.r.o. 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč 5 smluv za celkem 10 mil. Kč 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč

Statistika zadavatelů (obvykle úřadů a státních organizací) pro analyzovaný dotaz

Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.

Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:

ZadavatelPočet smluvHodnota smluv
Vsetínská nemocnice a.s. 55 064 651 Kč
Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace 20 Kč
Město Šlapanice 1118 072 Kč
Nemocnice Letovice, příspěvková organizace 11 442 320 Kč
Krajská nemocnice Liberec, a.s. 50 Kč
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 10 Kč
Slezská univerzita v Opavě 4522 430 Kč
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. 1441 142 229 Kč
Úřad práce České republiky 10 Kč
Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 1117 612 Kč

V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:

Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.

Zadavatelé detailně

Subjekt 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 2026
Vsetínská nemocnice a.s. 2 smlouvy za celkem 2 mil. Kč 1 smlouva za celkem 552 244 Kč 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč
Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace 2 smlouvy za celkem 0 Kč
Město Šlapanice 1 smlouva za celkem 118 072 Kč
Nemocnice Letovice, příspěvková organizace 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč
Krajská nemocnice Liberec, a.s. 3 smlouvy za celkem 0 Kč 2 smlouvy za celkem 0 Kč
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze 1 smlouva za celkem 0 Kč
Slezská univerzita v Opavě 1 smlouva za celkem 235 224 Kč 1 smlouva za celkem 151 008 Kč 1 smlouva za celkem 75 214 Kč 1 smlouva za celkem 60 984 Kč
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. 1 smlouva za celkem 350 900 Kč 3 smlouvy za celkem 10 mil. Kč 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč 5 smluv za celkem 10 mil. Kč 3 smlouvy za celkem 4 mil. Kč 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč
Úřad práce České republiky 1 smlouva za celkem 0 Kč
Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 1 smlouva za celkem 117 612 Kč