Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Žádná sledovaná rizika jsme u nalezených smluv nenašli.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NT Servis, s.r.o. | 15 | 4 223 223 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| NT Servis, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 142 538 Kč | 1 smlouva za celkem 274 283 Kč | 1 smlouva za celkem 215 259 Kč | 2 smlouvy za celkem 253 394 Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 583 886 Kč | 2 smlouvy za celkem 136 875 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola dostihového sportu a jezdectví | 6 | 1 063 465 Kč |
| Uměleckoprůmyslové museum v Praze | 8 | 3 004 878 Kč |
| Městská část Praha 22 | 1 | 154 880 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Uměleckoprůmyslové museum v Praze
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Střední škola dostihového sportu a jezdectví | 1 smlouva za celkem 142 538 Kč | 1 smlouva za celkem 274 283 Kč | 1 smlouva za celkem 215 259 Kč | 2 smlouvy za celkem 253 394 Kč | 1 smlouva za celkem 177 991 Kč | ||||||
| Uměleckoprůmyslové museum v Praze | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 583 886 Kč | 2 smlouvy za celkem 136 875 Kč | ||||||||
| Městská část Praha 22 | 1 smlouva za celkem 154 880 Kč |