Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 45 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 15,91 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 44 | 11 541 865 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 5 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Stavitelství Šindler, s.r.o. | 5 smluv za celkem 928 771 Kč | 4 smlouvy za celkem 297 689 Kč | 4 smlouvy za celkem 393 724 Kč | 3 smlouvy za celkem 396 405 Kč | 5 smluv za celkem 562 233 Kč | 6 smluv za celkem 5 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 255 278 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 7 smluv za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 617 020 Kč | |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskydské divadlo Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 350 733 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 8 | 0 Kč |
| Město Lipník nad Bečvou | 22 | 5 501 353 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace | 1 | 77 554 Kč |
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 2 | 369 664 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 4 235 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 6 | 0 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 70 043 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 2 621 736 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 399 200 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Beskydské divadlo Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 350 733 Kč | ||||||||||
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| Město Lipník nad Bečvou | 1 smlouva za celkem 220 415 Kč | 1 smlouva za celkem 201 582 Kč | 1 smlouva za celkem 78 650 Kč | 3 smlouvy za celkem 492 190 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 255 278 Kč | 4 smlouvy za celkem 2 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 907 290 Kč | 3 smlouvy za celkem 617 020 Kč | ||
| Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 77 554 Kč | ||||||||||
| TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s. | 1 smlouva za celkem 177 522 Kč | 1 smlouva za celkem 192 142 Kč | |||||||||
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 4 235 Kč | ||||||||||
| Základní škola a mateřská škola Loučka, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||
| Ministerstvo obrany | 1 smlouva za celkem 70 043 Kč | ||||||||||
| Povodí Moravy, s.p. | 1 smlouva za celkem 3 mil. Kč | ||||||||||
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 smlouva za celkem 399 200 Kč |