Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 31 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem 3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,68 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JOKVA, a.s. | 31 | 9 111 763 Kč |
| Výstaviště Flora Olomouc, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| JOKVA, a.s. | 2 smlouvy za celkem 199 650 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 824 132 Kč | 2 smlouvy za celkem 121 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 324 124 Kč | 2 smlouvy za celkem 723 382 Kč | 4 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 6 smluv za celkem 2 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | |
| Výstaviště Flora Olomouc, a.s. | 1 smlouva za celkem 72 600 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodohospodářská společnost ČERLINKA s.r.o. | 1 | 127 050 Kč |
| Výstaviště Flora Olomouc, a.s. | 3 | 0 Kč |
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 2 | 477 128 Kč |
| EKO servis Zábřeh s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 2 | 335 137 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 | 271 064 Kč |
| Městská část Praha-Nedvězí | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. | 10 | 4 552 147 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 4 | 2 545 947 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 2 | 317 304 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Vodovody a kanalizace Rychnov nad Kněžnou, s.r.o.
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Vodohospodářská společnost ČERLINKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 127 050 Kč | ||||||||||
| Výstaviště Flora Olomouc, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vodohospodářská společnost Olomouc, a.s. | 2 smlouvy za celkem 477 128 Kč | ||||||||||
| EKO servis Zábřeh s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 smlouva za celkem 214 137 Kč | 1 smlouva za celkem 121 000 Kč | |||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 271 064 Kč | ||||||||||
| Městská část Praha-Nedvězí | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Vodovody a kanalizace Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 568 523 Kč | 2 smlouvy za celkem 421 375 Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | 2 smlouvy za celkem 1 mil. Kč | ||||||
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav | 1 smlouva za celkem 2 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 63 656 Kč | 2 smlouvy za celkem 279 033 Kč | ||||||||
| VaK Bruntál a.s. | 1 smlouva za celkem 88 361 Kč | 1 smlouva za celkem 228 943 Kč |