Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 15 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 26,67 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KARDIO - NET s.r.o. | 15 | 2 006 421 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| KARDIO - NET s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 434 618 Kč | 2 smlouvy za celkem 316 229 Kč | 3 smlouvy za celkem 157 154 Kč | 5 smluv za celkem 720 382 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 378 039 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 6 | 908 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Karviná | 3 | 1 098 421 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 5 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 2 smlouvy za celkem 434 618 Kč | 2 smlouvy za celkem 316 229 Kč | 2 smlouvy za celkem 157 154 Kč | ||||||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Statutární město Karviná | 2 smlouvy za celkem 720 382 Kč | 1 smlouva za celkem 378 039 Kč | |||||||||
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |