Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 171 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 32 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem 3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,58 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. | 171 | 1 861 436 099 Kč |
| VW WACHAL a.s. | 14 | 1 727 411 454 Kč |
| V - TES PRAHA s.r.o. | 6 | 8 620 330 Kč |
| PROFISTAV Litomyšl, a.s. | 10 | 1 247 896 801 Kč |
| Prosto interiér s.r.o. | 1 | 5 264 060 Kč |
| Zich a spol., s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| KOVO, výrobní družstvo | 1 | 953 758 Kč |
| PATROL group s.r.o. | 2 | 471 240 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. | 5 smluv za celkem 2 mil. Kč | 18 smluv za celkem 9 mil. Kč | 10 smluv za celkem 9 mil. Kč | 15 smluv za celkem 13 mil. Kč | 17 smluv za celkem 490 mil. Kč | 20 smluv za celkem 375 mil. Kč | 37 smluv za celkem 910 mil. Kč | 15 smluv za celkem 14 mil. Kč | 11 smluv za celkem 19 mil. Kč | 17 smluv za celkem 15 mil. Kč | 6 smluv za celkem 3 mil. Kč |
| VW WACHAL a.s. | 4 smlouvy za celkem 480 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 366 mil. Kč | 7 smluv za celkem 882 mil. Kč | ||||||||
| V - TES PRAHA s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 3 mil. Kč | 4 smlouvy za celkem 5 mil. Kč | |||||||||
| PROFISTAV Litomyšl, a.s. | 3 smlouvy za celkem 366 mil. Kč | 7 smluv za celkem 882 mil. Kč | |||||||||
| Prosto interiér s.r.o. | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | ||||||||||
| Zich a spol., s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| KOVO, výrobní družstvo | 1 smlouva za celkem 953 758 Kč | ||||||||||
| PATROL group s.r.o. | 1 smlouva za celkem 471 240 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vysoké Mýto | 2 | 1 393 730 Kč |
| Statutární město Pardubice | 26 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 82 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 442 739 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 4 | 324 100 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 65 340 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 5 | 0 Kč |
| Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. | 25 | 1 743 371 744 Kč |
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 6 | 415 091 Kč |
| Město Lanškroun | 1 | 5 000 Kč |
| Město Holice | 4 | 200 000 Kč |
| Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 | 4 | 20 500 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 3 | 471 240 Kč |
| Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 | 1 | 0 Kč |
| Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje, o.p.s. | 1 | 727 300 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Pardubický kraj, Statutární město Pardubice
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Vysoké Mýto | 1 smlouva za celkem 1 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Statutární město Pardubice | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 3 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |
| Pardubický kraj | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 10 smluv za celkem 0 Kč | 5 smluv za celkem 0 Kč | 13 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 7 smluv za celkem 0 Kč | 12 smluv za celkem 0 Kč | 9 smluv za celkem 0 Kč | 6 smluv za celkem 0 Kč | 8 smluv za celkem 0 Kč | 4 smlouvy za celkem 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 smlouvy za celkem 310 970 Kč | 1 smlouva za celkem 131 769 Kč | |||||||||
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 1 smlouva za celkem 84 700 Kč | 1 smlouva za celkem 70 000 Kč | |||||||
| Česká pošta, s.p. | 1 smlouva za celkem 65 340 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| SmP - Odpady a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. | 6 smluv za celkem 483 mil. Kč | 3 smlouvy za celkem 366 mil. Kč | 15 smluv za celkem 894 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 186 200 Kč | |||||||
| Východočeské muzeum v Pardubicích | 2 smlouvy za celkem 174 700 Kč | 2 smlouvy za celkem 148 745 Kč | 1 smlouva za celkem 91 645 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||
| Město Lanškroun | 1 smlouva za celkem 5 000 Kč | ||||||||||
| Město Holice | 2 smlouvy za celkem 100 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | 1 smlouva za celkem 50 000 Kč | ||||||||
| Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 7 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 5 mil. Kč | 1 smlouva za celkem 9 mil. Kč | |||||||
| Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje | 1 smlouva za celkem 471 240 Kč | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | |||||||||
| Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje, o.p.s. | 1 smlouva za celkem 727 300 Kč | ||||||||||
| BOVYS, s.r.o. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč |