Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 22 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond SENIOŘI SKUPINY ČEZ | 6 | 1 013 650 Kč |
| ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o. | 7 | 2 237 913 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 96 800 Kč |
| Ústav geoniky AV ČR, v. v. i. | 2 | 0 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| OBEC SLAVĚTÍN NAD METUJÍ | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Nadační fond SENIOŘI SKUPINY ČEZ | 1 smlouva za celkem 128 260 Kč | 1 smlouva za celkem 125 840 Kč | 1 smlouva za celkem 170 610 Kč | 1 smlouva za celkem 258 940 Kč | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | 1 smlouva za celkem 170 000 Kč | |||||
| ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | 1 smlouva za celkem 455 313 Kč | 3 smlouvy za celkem 848 210 Kč | 1 smlouva za celkem 129 740 Kč | 1 smlouva za celkem 514 250 Kč | ||||||
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| České vysoké učení technické v Praze | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| SAKO Brno, a.s. | 1 smlouva za celkem 48 400 Kč | 1 smlouva za celkem 48 400 Kč | |||||||||
| Ústav geoniky AV ČR, v. v. i. | 2 smlouvy za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Povodí Labe, státní podnik | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| OBEC SLAVĚTÍN NAD METUJÍ | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o. | 14 | 1 110 450 Kč |
| Město Kadaň | 1 | 290 400 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 455 313 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 589 270 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Město Třebíč | 1 | 129 740 Kč |
| Město Moravská Třebová | 1 | 514 250 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 128 260 Kč | 3 smlouvy za celkem 125 840 Kč | 2 smlouvy za celkem 219 010 Kč | 5 smluv za celkem 307 340 Kč | 1 smlouva za celkem 160 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 170 000 Kč | |||||
| Město Kadaň | 1 smlouva za celkem 290 400 Kč | ||||||||||
| Povodí Moravy, s.p. | 1 smlouva za celkem 455 313 Kč | ||||||||||
| Město Mohelnice | 1 smlouva za celkem 589 270 Kč | ||||||||||
| DIAMO, státní podnik | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Třebíč | 1 smlouva za celkem 129 740 Kč | ||||||||||
| Město Moravská Třebová | 1 smlouva za celkem 514 250 Kč |