Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 32 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem 7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,88 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 32 | 3 567 664 Kč |
| Milan Svoboda | 2 | 0 Kč |
| Star trip, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| IZ.Sklo Pelhřimov s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZZN Pelhřimov a. s. | 2 | 0 Kč |
| MASTRA - STRAKA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Doležal Pelhřimov s.r.o. | 6 smluv za celkem 131 285 Kč | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 2 smlouvy za celkem 38 150 Kč | 6 smluv za celkem 53 494 Kč | 3 smlouvy za celkem 134 191 Kč | 1 smlouva za celkem 88 427 Kč | 5 smluv za celkem 573 538 Kč | 5 smluv za celkem 973 404 Kč | 3 smlouvy za celkem 970 176 Kč | ||
| Milan Svoboda | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Star trip, s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| IZ.Sklo Pelhřimov s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| ZZN Pelhřimov a. s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| MASTRA - STRAKA s.r.o. | 1 smlouva za celkem 0 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 15 | 2 276 608 Kč |
| Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 12 | 1 240 154 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Město Pelhřimov | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 50 902 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace, Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 smluv za celkem 131 285 Kč | 5 smluv za celkem 573 538 Kč | 3 smlouvy za celkem 845 788 Kč | 2 smlouvy za celkem 725 998 Kč | |||||||
| Vodovody a kanalizace Hodonín, a.s. | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Technické služby města Pelhřimova, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 605 000 Kč | 1 smlouva za celkem 38 150 Kč | 5 smluv za celkem 53 494 Kč | 2 smlouvy za celkem 134 191 Kč | 1 smlouva za celkem 88 427 Kč | 1 smlouva za celkem 76 714 Kč | 1 smlouva za celkem 244 178 Kč | ||||
| Úřad práce České republiky | 1 smlouva za celkem 0 Kč | ||||||||||
| Město Pelhřimov | 1 smlouva za celkem 0 Kč | 1 smlouva za celkem 0 Kč | |||||||||
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 50 902 Kč |