Zobrazit výsledky tohoto dotazu (v registru smluv nalezeno 40 výsledků).
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Přehledná statistika největších dodavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními dodavateli:
| Dodavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osvětlení Týnec, k.s. | 40 | 3 288 591 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Osvětlení Týnec, k.s. | 2 smlouvy za celkem 52 641 Kč | 4 smlouvy za celkem 251 177 Kč | 7 smluv za celkem 501 466 Kč | 5 smluv za celkem 397 179 Kč | 3 smlouvy za celkem 435 033 Kč | 9 smluv za celkem 592 267 Kč | 3 smlouvy za celkem 478 485 Kč | 2 smlouvy za celkem 230 681 Kč | 5 smluv za celkem 349 662 Kč |
Přehledná statistika největších zadavatelů podle smluv v registru smluv.
Od roku 2016 byly největšími smluvními zadavateli:
| Zadavatel | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Týnec nad Sázavou | 39 | 3 082 018 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 206 572 Kč |
V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli:
| Subjekt | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Město Týnec nad Sázavou | 2 smlouvy za celkem 52 641 Kč | 4 smlouvy za celkem 251 177 Kč | 7 smluv za celkem 501 466 Kč | 5 smluv za celkem 397 179 Kč | 3 smlouvy za celkem 435 033 Kč | 8 smluv za celkem 385 695 Kč | 3 smlouvy za celkem 478 485 Kč | 2 smlouvy za celkem 230 681 Kč | 5 smluv za celkem 349 662 Kč | ||
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 smlouva za celkem 206 572 Kč |